Vi finns i Sverige
men är verksamma i hela Europa

Bilder från projektkontoret i Stockholm.



STOCKHOLM


Gordons Project AB
Prästkragens väg 48
SE-132 45 SALTSJÖ BOO
Tel: 08-556 305 10

Du är alltid välkommen att kontakta oss. För oss är inget projekt för svårt. Oavsett varifrån du kommer är det lätt och snabbt att hitta till oss. Visa karta och vägbeskrivning.

Peter Hoffman

VD     
phoffman@gordons.se
08-556 305 16  

Lina Bälter

Verksamhetschef
Cert: BAS P&U
lbalter@gordons.se
08-556 305 10

Björn Ekberg

Konstruktionstekniker
bekberg@gordons.se
08-556 305 13

Jonas Karlsson Molin

Formgivare
jkm@gordons.se
08-556 305 14


Basem Besada

Arkitekt 
basem@bmvstudio.se
070-791 57 64

Conny Hellqvist

Projekt/Arbetsledare
Cert: BAS P&U.
project@gordons.se
070-547 26 05

Adam Hoffman

Montör
Cert: BAS P&U
ahoffman@gordons.se
070-240 45 06

Anders Brandt

Montör
Cert: BAS P&U
abrandt@gordons.se
070-814 74 60



SKAGERSVIK


G-Legotillverkning AB
Skagersviksvägen 3
547 93 Skagersvik
Tel: 0551-364 40
Fax: 0551-364 59

Visa karta och vägbeskrivning.

Peter Åkesson

Fabrikschef
pakesson@gordons.se
0551-364 45

Monika Hilding

Kontorsansvarig
mhilding@gordons.se
0551-364 42

Christer Johansson

Inköpsansvarig
cjohansson@gordons.se
0551-364 54

Anneli Andersson

Order/Administration
aandersson@gordons.se
0551-364 41

Jonas Hallström

Projektledare
jhallstrom@gordons.se
0551-364 47

Några av våra medarbetare på vår fabrik i Skagersvik




Gordons Project AB, Prästkragens väg 48, 132 45 SALTSJÖ BOO, Telefon 08-556 305 10